19.01.2019, 06:42
World Ukraine War News of Azov Video Events CK Azov About Azov Media about us National Corpus Articles
Archive
01:20 30.10.2015

Ми ніколи не віддамо наших співвітчизників на поталу хаосу та свавіллю

МИ НІКОЛИ НЕ ВІДДАМО НАШИХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ НА ПОТАЛУ ХАОСУ ТА СВАВІЛЛЮ

Мій виступ на тв-программі "Люмпен-шоу" викликав явно неадекватну реакцію в представників антиукраїнських сил.

Виявляється попередження про те, що неадекватний курс нинішньої влади може довести Україну до кризи та громадянської війни або принаймні озброєного перевороту є ствердженням про те, що полк "Азов" спалить будівлю так званої "верховної ради" та повбиває депутатів. Звучить це принаймні дивно. Я відповідаю за кожне своє слово сказане під час програми і не можу погодитись, що закликав до чогось подібного.

Правда полягає в тому, що нинішня ситуація може штовхнути країну до безвладдя та хаосу. В такій ситуації, знову, як навесні 2014 року, правим патріотам доведеться рятувати Україну в час повної імпотентності та капітуляції так званої "влади". Відеозапис явно підтверджує мої слова. Ми живемо в страшні часи і повинні бути готовими взяти за себе відповідальність за країну і, крім того, звертатись до громадскості з попередженням про небезпеки, що наближаються до нашої держави.

Іншим моментом, який я хотів би підкреслити є те, що я не виступав в шоу від імені полка. Я був представлений як політичний філософ і, в такій якості, дав абсолютно фаховий коментар.

Резюмуючи сказане можу сказати одне: якщо країна наближається до катастрофи (а вона до неї наближається) порядні громадяни повинні розуміти,що полк "Азов" є одним з небагатьох державних інститутів який стане на захист порядку та законності в незалежності від глибини кризи, що охопопить державний порядок. Тількі так можна розуміти мої слова, що були сказані в вищезгаданій програмі.

П.С. А "верховній раді" дійсно пора припиняти своє існування як інститут. Народне представництво повинен забезпечувати орган професіоналів, що представляють собою всі соціально корисні верстви нації, а не збіговисько політиканів.
П.П.С. А сайт наклепників очікує судовий позов. Як цивілізована людина, що добре знає свої права, я не збираюсь залишати це питання не вирішеним. Я звик відповідати за свої слова і очікую цього від журналістів також.

Філософ-традиціоналіст, активіст Цивільного Корпусу АЗОВ Едуард Юрченко