19.01.2019, 06:38
World Ukraine War News of Azov Video Events CK Azov About Azov Media about us National Corpus Articles
Archive
14:57 04.11.2015

Тільки власними силами збудуємо велику Україну!

Тільки власними силами збудуємо велику Україну!

Інститут світової політики провів опитування серед наслення восьми країн Євросоюзу. Пересічних громадян цих країн запитували, що на їхню думку відбувається в Україні: громадянська війна, війна між РФ і Україною розпочата Росією, чи війна між РФ і Україною розпочата Україно.

У Німеччині 61% опитаних вважають, що в Україні йде громадянська війна. Аналогічно вважають 59% італійців.
В Англії взагалі не знають про те, що відбувається в Україні. І тільки поляки згідно опитування виявились найбільш обізнаними - 75% опитаних громадян впевнені, що ініціатором військового конфлікту на Донбасі та анексії Криму є Росія.

У Нідерландах та Швейцарії більшість населення не цікавиться справами України та не бачуть її частиною ЄС. Але після трагедії з малазійським Боуінгом жителі Нідерландів впевнені що війна в Україні спровокована Росією.

Для чого наводиться ця статистика? Для усвідомлення чіткої картини ситуації. Не варто очікувати від світової спільноти нічого надзвичайного. Не варто очікувати якоїсь підтримки, чи схвалення. Ми повинні будувати нашу країну згідно наших Ідеалів та цінностей і покладати всі зусилля на розбудову української Nації. Тільки власними силами розбудуємо велику Україну!