23.07.2018, 11:12
World Ukraine War News of Azov Video Events CK Azov About Azov Media about us National Corpus Articles
Archive
14:22 08.11.2015

День народження загиблого побратима. Спогади Азовців-луганчан.

Нашому побратиму «Чемпіону» мало б виповнитися 27 років.

Під час відбиття атаки 14 лютого на селище Широкине Володимир Радіонов, доброволець полку АЗОВ родом із Луганська, відомий нам як «Чемпіон», загинув при виконанні завдання.

Азовці-луганчани сьогодні згадують «Чемпіона» - їх побратима, з яким вони разом брали участь у Широкинській операції.

Боєць полку АЗОВ «Таксист» говорить що «Чемпіон», живучи у Луганську, завжди був Патріотом своєї Батьківщини, на війну приїхав у кінці серпня 2014 року, він ніколи не відступав від поставленої мети, завжди гнув свою лінію, був хорошою людиною, сміливим та вправним воїном. По Спартану, водієм якого був «Чемпіон», вівся вогонь, він до останнього намагався врятувати екіпаж... І з життя пішов як воїн, за що був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Боєць АЗОВу «Танцор» зазначає, що «Чемпіон» один із тих загиблих Азовців, про яких він згадує із гордістю та тільки хороше. Із посмішкою згадав про те, що вони з «Чемпіоном» буквально перед Широкинською операцією хотіли розробити свою тактику ведення бою, використовуючи героїв їх улюбленої комп'ютерної гри "Генерали". Він називає «Чемпіона» справжнім воїном, який мав чисту душу, завжди посміхався, був доброю, гідною людиною та мав риси справжнього лицаря визвольних змагань. «Чемпіон» прийняв бій одним із перших, виконував маневри на Спартані, відволікаючи під час операції вогонь на себе, щоб прикрити інших Азовців.

«Чемпіон» був одним із активних учасників фанатського руху Ультрас «Зорі».7 листопада, йому виповнилося б 27 років. Але він поклав своє життя за розбудову нової України, такої, про яку мріяв. 

Кожен український націоналіст повинен пам'ятати своїх героїв, таких як «Чемпіон». І продовжувати усіма силами спільну справу, заради якої він віддав своє життя. 

Слава Героям!