23.07.2018, 11:17
World Ukraine War News of Azov Video Events CK Azov About Azov Media about us National Corpus Articles
Archive
14:47 02.11.2015

У Росії відкривають кримінальні справи проти солдат, які відмовились їхати воювати в Україну

Російська прокуратура завела низку кримінальних справ за статтею про самовільне залишення місця служби проти солдатів, які відмовилися їхати воювати в Україну за терористів. За даними головного управління розвідки Міністерства оборони, серед іншого, відомо про порушення 80 кримінальних справ проти військовослужбовців 33 окремої мотострілкової
бригади (Майкоп) 49 Армії Південного військового округу, які подали рапорти з відмовою від «відрядження» в Україну після проходження спеціальної підготовки на полігоні "Кадамовский" (Жовтневий район Ростовської області). Крім того, у зв'язку з фактами непокори і відмови виконувати накази командирами окремих підрозділів 6 окремого мотострілецького полку 2 Армійського корпусу (АК), російське окупаційне командування посилило контроль за його діяльністю.

Незважаючи на активну пропаганду ворожнечі між українцями і росіянами, мотивація останніх вкрай низька - на них більше не діють міфи про «русский мир» та «фашистську хунту», з вини яких на Донбасі безславно померли тисячі їхніх попередників. Усі ці події набувають характеру тенденції, коли громадяни відмовляються підкорятися уряду не через власну активну позицію щодо війни, але з елементарних міркувань самозбереження, усвідомлюючи, що їх фактично відправляють на вірну смерть на догоду диктаторській кон'юнктурі.