23.05.2018, 00:52
Світ Україна Війна Новини Азову Відео Заходи ЦК Азов Про Азов ЗМІ про нас Національний корпус Статті
Архів
13:51 10.01.2017

Командир 1-го БОПу Редіс про результати незапланованих навчань

Напередодні нового року, 29-30 грудня, бійці 1-го БОПу ОЗСП АЗОВ вдало виконали поставлені завдання під час незапланованих навчань.

Командир 1-го БОПу Редіс розповідає, що 29 грудня командування отримало наказ із 18-го полку у рамках навчань ПДО. «Нашим завданням було за сигналом тривоги розгорнути пункт управління, зайняти позиції, які закріпленні за АЗОВом, посилити резервними групами оборону. Все здійснювалось згідно зі схемою оборони. За легендою, – продовжує Редіс, – диверсійно-розвідувальною групою було захоплено морський порт та завод «Азовсталь». Противник вже перебував на об’єктах, тому командуванням враховувалась уся ця інформація та здійснювались деякі зміни у системі оборони. Щойно надійшов сигнал тривоги, всі бійці швидко зайняли свої позиції. Додатково було поставлене завдання створити картки вогню, накреслити схеми, орієнтири, вказати основні, хибні та запасні позиції. Із цим азовці успішно впорались».

Крім того, за словами Редіса, 29 грудня потрібно було підсилити групою 1-й блокпост, що був біля Мелекіного.

«У нашому розпорядженні був взвод танків: мобільний резерв ПДО у складі 1-го танку та 1-ї бронемашини. Згідно з наказом, все було виконано з точністю до деталей. Якщо говорити про часові рамки, то бійці все зробили вчасно. Більше того, деякий час у нас навіть залишився у запасі».
Після виконання поставленого завдання було проведено роботу над деякими помилками, перевірялись всі картки вогню та схеми оборони.
«Вже наступного дня, 30 грудня, нам так само потрібно було зайняти позиції на полігоні та розгорнути там пункт управління. Кожен із підрозділів мав свою схему та алгоритм дій. Були задіяні всі роди військ, тому тут вже відпрацювання йшло здебільшого на взаємодію піхоти з танками та артилерією. Відбувалось все зі справжньою стрільбою, не вхолосту».

Кожна група під час виконання завдання чітко знала, які цілі потрібно вразити. Сам маневр, за словами командира 1-го БОПу, здійснювався з метою взаємодії із підрозділами ЗСУ «Ми маємо ділянки фронту із бойового розпорядження, і якщо буде висадка ворожого десанту на азовське побережжя у цьому районі, то у нас є чітка зона, за яку ми відповідаємо, та інструкції, де вказано, що маємо робити. Тому, аби «не заржавіти» і знати, як поводитись у таких ситуаціях, проводяться подібні тренування».

Згідно з поставленим завданням, маневр було проведено на досить високому рівні. На думку Редіса, такі навчання мають відбуватися більш сплановано, аби результати були ще кращими.

«І хоча це не зовсім те, чим ми б хотіли займатись, але не тренуватись просто не маємо права у будь-якому випадку наше завдання – вийти на позиції та відбити атаку, якщо вона буде. А для того, чим ми хотіли б займатись, є чіткий графік тренувань із бойової підготовки впродовж усього року».

Теги
Персона
Андрій Білецький Барак Обама Батя Денис Поліщук Джон Керрі Едуард Юрченко Ігор Олегович Кадиров Клименко Ленін Ляшко Меркель Олег Петренко Олександр Маслак Порошенко Пушилін Путін Савченко Шеремет Станіслав Краснов Стрєлков Владислав Сурков Захарченко
Тематичні
архітектура біженці брати наши менші депутати фемінізм Іду на Ви книги культура метро мусульмани Наука прогрес Річниця звільнення Маріуполя самосуд совок турнір Вибори
АТО
АТО ДНР фронт ЛДНР ЛНР Окупація сепаратизм спецназ Світлодарська дуга тероризм
Геотеги
Нідерланди Австрія Білорусь Британія Данія Фінляндія Франція Француз Голандія Італія Канада Казахстан Молдова Москва Німеччина Париж Польща РФ Росія Швеція Швейцарія США Стамбул Туреччина Україна Європа Євросоюз
Організація
підсумки року Айдар Азов беркут ЦК Азов Джура ІДІЛ КМДА ЛГБТ НАТО ОБСЄ ООН ОПЕК ПАРЭ Північний Корпус Полк АЗОВ СБУ Східний Корпус Табір Азовець Український вибір ЮНЕСКО ЗСУ
Спорт
футбол Сильна Nація
Україна
Авдіївка Бахмут Бердянськ Черкассы Чернігів Чернівці Дніпро Донбас Донецьк Харків Херсон Хортиця Івано Франківськ Київ Київщина Коблево Конотоп Краматорськ Кременчуг Крим Львів Макіївка Мар'янка Маріуполь Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Широкине Слов'янськ Вінниця Закарпаття Запоріжжя
Загиблі бійці
Амброс Береза Cіф Дюс Ратібор Світляк
ЗМІ
A-Radio