23.06.2018, 09:17
Світ Україна Війна Новини Азову Відео Заходи ЦК Азов Про Азов ЗМІ про нас Національний корпус Статті
Архів
19:08 28.02.2018

Порошенко. Національні Дружини. Виклики-2018

«І я хочу запитати кожного з вас, коли ви дивилися на Національні дружини на Хрещатику, кожен з вас відчував себе в більшій безпеці», - президент України Петро Порошенко під час прес-конференції 28 лютого 2018 року.

Скажіть, будь ласка, чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, яка веде війну четвертий рік (яку Порошенко обіцяв закінчити за тиждень)?

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з президентом, який веде бізнес з ворогом, кидає державу і пост Головнокомандувача під час війни на тиждень задля відпустки на Мальдівах, президент якої є попом патріархату держави-агресора, чиї діти і родичі зухвало демонструють прихильність до Росії?

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з «фантиковою» реформою поліції, яку нам видавали за панацею від криміналу? Насправді ж вулиці потонули в криміналі і наркотиках.

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, де армія деградує на очах, де соціальна та економічна ситуації близькі до колапсу, але президент (завдяки сліпому трасту) - стає все багатшим і багатшим?

Якщо так, то вам не комфортні добровольці, які йшли на Схід в найстрашніші хвилини, які тепер допомагають під час стихійного лиха або підтримують порядок на вулиці. Тоді ваш президент – Порошенко і він захистить вас від «загроз і небезпек», таких як: сильна армія сучасна держава з самостійною зовнішньою політикою, порядок і закон на вулицях, інноваційна економіка активізм суспільства і національна ідея.

Він збудує «Україну його мрії» – безхребетну і беззахисну країну-колонію, «аграрну наддержаву»: без армії, науки, економіки, кінець кінцем – без населення, яке виїде в Польщу по гриби. З його точки зору так і зручніше, адже нікому буде доброволити, самоорганізовуватися і будувати країну.

Якщо ви такий, то Порошенко – це саме те, на що ви заслуговуєте!

Але ми не такі! Ми боролися за цю країну, воювали за цю країну, ми мріємо про нову країну і здобудемо її! Не для Порошенка і йому подібних, а для майбутніх українських поколінь!

P.S. Порошенко назвав свою сьогоднішню виставу «Виклики-2018». Констатуємо, що на 2018 рік, як і на 2017, 16, 15, 14 – Порошенко є ключовим «викликом» і небезпекою для нашої країни.

Андрій Білецький

Теги
Персона
Андрій Білецький Барак Обама Батя Денис Поліщук Джон Керрі Едуард Юрченко Ігор Олегович Кадиров Клименко Ленін Ляшко Меркель Олег Петренко Олександр Маслак Порошенко Пушилін Путін Савченко Шеремет Станіслав Краснов Стрєлков Владислав Сурков Захарченко
Тематичні
архітектура біженці брати наши менші депутати фемінізм Іду на Ви книги культура метро мусульмани Наука прогрес Річниця звільнення Маріуполя самосуд совок турнір Вибори
АТО
АТО ДНР фронт ЛДНР ЛНР Окупація сепаратизм спецназ Світлодарська дуга тероризм
Геотеги
Нідерланди Австрія Білорусь Британія Данія Фінляндія Франція Француз Голандія Італія Канада Казахстан Молдова Москва Німеччина Париж Польща РФ Росія Швеція Швейцарія США Стамбул Туреччина Україна Європа Євросоюз
Організація
підсумки року Айдар Азов беркут ЦК Азов Джура ІДІЛ КМДА ЛГБТ НАТО ОБСЄ ООН ОПЕК ПАРЭ Північний Корпус Полк АЗОВ СБУ Східний Корпус Табір Азовець Український вибір ЮНЕСКО ЗСУ
Спорт
футбол Сильна Nація
Україна
Авдіївка Бахмут Бердянськ Черкассы Чернігів Чернівці Дніпро Донбас Донецьк Харків Херсон Хортиця Івано Франківськ Київ Київщина Коблево Конотоп Краматорськ Кременчуг Крим Львів Макіївка Мар'янка Маріуполь Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Широкине Слов'янськ Вінниця Закарпаття Запоріжжя
Загиблі бійці
Амброс Береза Cіф Дюс Ратібор Світляк
ЗМІ
A-Radio