16.07.2018, 02:08
Світ Україна Війна Новини Азову Відео Заходи ЦК Азов Про Азов ЗМІ про нас Національний корпус Статті
Архів
17:43 03.11.2015

ВЕЧІР ПАТРІОТИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ВЕЧІР ПАТРІОТИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
на честь річниці Революції гідності.

21 листопада 2015
Початок о 17-00
Адреса: Адаптаційний центр для бійців АТО, Харків, вул. 50 років СРСР, буд. 50.

21 листопада 2015 відбудеться знакова подія для м.Харкова, яку розпочали рік тому назад харківські націоналісти, з метою об'єднання та гуртування правої та свідомої молоді. Головна мета літературного вечора-це боротьба за розум та свідомість сучасної молоді, яка часом інфантильна та бездіяльна.Напротивагу цьому демонструвати сильну та розумну Nацію,котра незважаючи ні на що буде йти вперед до нових звершень і перемог.Самоціль довести також згуртованість молодої еліти від заходу до сходу в потужний форпост майбутнього Великої України.
Величезну роль в цьому відіграє Культурно- просвітницький проект «Дух нації».
Мета проекту – пропаганда націоналізму, вірних цінностей та пріоритетів, які становлять основу світогляду свідомого українця.
Гаслом проекту обрано «Сила та інтелект» - лише ці дві складові, можуть стати надійною опорою у розбудові нового мислячого вірними категоріями суспільства.
Проект передбачає дискусійні клуби, презентації, кіноперегляди, лекції, зустрічі з відомими та цікавими постатями сучасного соціуму. Також в рамках проекту планується пошук обдарованих, але поки маловідомих авторів та публікація націоналістичної літератури на базі їх творчих здобутків.

“Відлуння свинцевих громовиць” – збірка націоналістичної поезії, створеної у період бойових дій на Східному фронті. Автори спостерігали за перебігом постреволюційних подій і через призму власних переживань та оцінок ситуації відобразили тінь Визвольної Війни за Свободу та Незалежність, яка темною хмарою вкрила нашу Батьківщину. Юнгерівські “Сталеві грози” минулого тисячоліття стали сучасними реаліями кривавої учти на Донбасі –ціни, яку вимагає її величність Свобода від синів та доньок нашого Краю. Свинцеві громовиці сягають луною зі Сходу на Захід, пробуджуючи ДУХ НАЦIЇ!
Тексти, які увійшли до збірки – відповідь на тотальну русифікацію нашої Батьківщини. Основна думка, яку автори намагаються донести до читача: необхідно цінувати Власну мову та культуру, не шукати “пророків в чужій державі”, покладатись лише на Власні сили та підтримку співвітчизників, розвиватись духовно та професійно – лише така стратегія дозволить побудувати справді українську Україну.
Україна гостро потребує осмисленої українізації!
Далі презентація нової роботи Дмитра Савченка, багаторічного політ-в'язня системи, інтелектуала та бійця на східному фронті.
Книга "Київ хунта сіті" : Іспанське слово «хунта» стосовно української влади з’явилося на шпальтах російських ЗМІ та в лексиконі ведучих ТБ нашого привітного сусіда десь рік тому.
"На перший погляд, нова книга Дмитра Савченка є наскрізь неоднорідною і строкатою. Ще навіть до того, як починаєш читати, відчуття гармонії зникає і впадаєш у якийсь дисонанс, що затягує і не полишає до останніх сторінок. Такий ефект створює і сама назва – КИЇВ ХУНТА СІТІ (ці три слова з різних мов одразу налаштовують на несерйозний лад, створюють враження стьобу). На другий погляд, це якась парадоксальна суміш різнопланових текстів. Не лише за жанром – від гострої публіцистики до сентиментальних поезій, але і за глибиною – історичні екскурси тут поєднуються із зухвалими гаслами та настроєм – а геополітичні дослідження з легковажними віршами. Якщо ви думаєте, що на третій погляд все стає на свої місця, розкладається по поличках, всі питання отримують свої відповіді і настає гармонія, то дуже помиляєтеся. Хоча після прочитання таки розумієш основну ідею – вся книга це провокація, бунт проти зашкарублого негнучкого мислення, зашореності і міщанства. Мета автора навіть не в тому, щоб донести до читача своє бачення подій сьогодення, не вказати шлях чи дати відповіді на питання. «Київ Хунта Сіті» – це свого роду копняк, якщо хочете, мотиватор. Розбурхати, розворушити, надити поштовх, спричинити рух – ось основний ефект цієї книги. А чи буде це рух ваших думок чи пряма дія, то вирішувати вам."

Теги
Персона
Андрій Білецький Барак Обама Батя Денис Поліщук Джон Керрі Едуард Юрченко Ігор Олегович Кадиров Клименко Ленін Ляшко Меркель Олег Петренко Олександр Маслак Порошенко Пушилін Путін Савченко Шеремет Станіслав Краснов Стрєлков Владислав Сурков Захарченко
Тематичні
архітектура біженці брати наши менші депутати фемінізм Іду на Ви книги культура метро мусульмани Наука прогрес Річниця звільнення Маріуполя самосуд совок турнір Вибори
АТО
АТО ДНР фронт ЛДНР ЛНР Окупація сепаратизм спецназ Світлодарська дуга тероризм
Геотеги
Нідерланди Австрія Білорусь Британія Данія Фінляндія Франція Француз Голандія Італія Канада Казахстан Молдова Москва Німеччина Париж Польща РФ Росія Швеція Швейцарія США Стамбул Туреччина Україна Європа Євросоюз
Організація
підсумки року Айдар Азов беркут ЦК Азов Джура ІДІЛ КМДА ЛГБТ НАТО ОБСЄ ООН ОПЕК ПАРЭ Північний Корпус Полк АЗОВ СБУ Східний Корпус Табір Азовець Український вибір ЮНЕСКО ЗСУ
Спорт
футбол Сильна Nація
Україна
Авдіївка Бахмут Бердянськ Черкассы Чернігів Чернівці Дніпро Донбас Донецьк Харків Херсон Хортиця Івано Франківськ Київ Київщина Коблево Конотоп Краматорськ Кременчуг Крим Львів Макіївка Мар'янка Маріуполь Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Широкине Слов'янськ Вінниця Закарпаття Запоріжжя
Загиблі бійці
Амброс Береза Cіф Дюс Ратібор Світляк
ЗМІ
A-Radio