06.08.2021, 00:32
Мир Украина Война Новости Азова Видео Мероприятия ЦК Азов Про Азов СМИ о нас Национальный корпус Статьи
Архив
20:04 24.01.2017

Pax Europaea

Людська історія знає тисячі війн і змін світових кордонів, на світових континентах поставали і занепадали найвеличніші королівства та імперії, а найбільші нації навічно стерлись з лиця землі. В чому ж криються причини – питання, яке не дає спокою історикам століттями. Все, що колись було створено за допомогою сили ідеї та меча, згодом гинуло, як зірвана троянда під палючим сонцем, залишаючи після себе тільки руїни – жалюгідний згорблений силует того, що колись звалось земною славою та величчю.

Влада, подібно війні, одних підносить на вищі духовні вершини, а інших повністю нищить, втопивши в трясовині найпримітивніших людських інстинктів. Матеріальне стає не шляхом досягнення мети, а єдиною ціллю, заради якої живе людина сучасного світу. Порушуючи тему занепаду духу героїзму, авантюризму, та романтики, цілком справедливим буде пригадати питання, яке задавав ще Юліус Евола, задумуючись над тим, чи залишились ще якісь вищі цінності, заради яких людина готова піти в бій, без страху зустрітись із смертю.

Цитуючи італійського письменника і журналіста Курціо Малапарте, Евола порушує актуальну для нашого часу проблему засудження всього величного і возвеличення боягузливого та приземленого: «Звичайно ж зараз лише власна шкура найважливіша. Сьогодні не борються ні за честь, ні за свободу, ні за справедливість. Борються перш за все за свою мерзенну шкуру. Ви навіть не можете собі уявити, на що здатна людина, на які підступи і ницість, щоб врятувати свою шкуру.»

Боротьба за власну шкуру стала ідеалом сьогоднішньої ліберальної Європи, що знаходиться у полоні малодушного пацифізму, який йде в одному строю із декларованою необхідністю захисту «демократичних цінностей» сучасного світу за допомогою вогню артилерії та мінометних залпів. Воїн вже не є моральним і фізичним зразком елітарія, а тим, кого можна послати на забій у найбільше пекло на землі, щоб далі із спокійним серцем пити пиво у хіпстерському кафе, постити в інстаграмі фото з клубу, або «зрубувати» на війні мільйонні суми, виправдовуючи все тим, що ніхто нікого на війну не посилав.
Боротьба за ідеал втратила свій зміст. Людина Західної Цивілізації у її сучасному стані, подібна боягузу, який має десять рушниць, проте через свій тваринний страх не вистрілить із жодної з них. В той час, як на Сході Європи спостерігається відродження колишнього європейського духу, де сміливці, озброєні палицями, не відступили навіть перед набагато чисельнішими і озброєними до зубів ворогами.

В умовах революційного хаосу на український Схід починають відправлятись перші експедиції українських добровольців, журналістів-шукачів пригод, та авантюристів, котрі давно шукали можливості отримати ліцензію на вбивство ворогів.

Зовсім протилежну тенденцію доводиться спостерігати на Заході, де життя людини визнається найвищою цінністю, навіть якщо це життя ворога суспільства. Сама концепція заборони смертної кари і прав людини доросла до таких масштабів, що витісняє інтереси загалу. Міграційна політика Франції, Німеччини, Швеції, та інших країн, де мультикультуралізм переміг, здійснюється вже не в інтересах нації, а в інтересах пануючої ідеології. Навіть якщо догми йдуть врозріз із жорстокою реальністю і агресивною поведінкою гостей з екзотичних країн.

На відміну від сьогоднішнього європейця, вихованого в інкубаторі лібералізму, агресивні гості не бояться померти за тріумф своїх переконань. Європа понад усе цінує життя людини, саме тому є безсила проти терористів. В непереборному бажанні уникнути війни і розрухи та утримувати закладений переможцями у Другій Світовій мир, вона не здатна переступити через свій тотальний гуманізм і малою кров’ю припинити невблаганне насування того, в порівняні з чим терористичні атаки в Ніцці, Мюнхені, Брюсселі та Парижі виявляться просто дитячим садочком.

Чого вартий весь матеріально-технічний прогрес і ліберальна свобода Заходу, якщо вони зробили з європейців безвольних рабів своїх інстинктів та технології Чого варті сучасні політичні еліти, якщо вони не здатні захистити свій народ від тих, хто відповідальний за вибухи в найбільших європейських містах?

Росія котра сьогодні розв’язала проти України війну, а в минулому Радянський Союз навпаки - розглядає людське життя, як біологічну монету, яку можна пустити в хід у будь-якому конфлікті в необмеженій кількості, а при потребі відчеканити нову партію у монетних дворах пологових будинків.

Славнозвісна фраза маршала Жукова «Пускай в расход, бабы еще нарожают» найкраще демонструє всю суть більшовизму ХХ століття та ідеї його сучасної спадкоємиці - Путінської Росії.

Україна що знаходиться на грані двох світів, протистоїть гуманітарному терору Заходу і безумству необільшовицької Орди. Війна триває не за мир і не «загальнолюдські цінності» ліберальної демократії, а передусім за тріумф правди і право бути господарями на своїй землі.

Виховані в дусі миру і покори народи збожеволілого Заходу і дикого Сходу втратили свій внутрішній стержень, котрий в часи великих потрясінь здатен мобілізувати глибинні сили нації і підняти її на повстання. Україна однозначно за мир, але на наших умовах, а не ціною капітулянтських поступок і розчленування країни на сфери впливу.
Новий тип українця, зроджений у вогні національно-визвольних змагань, понад усе цінує людське життя, тим не менш його рука міцно стискає ніж або гранату, а серце наповнюється безмежною зневагою до смерті, якщо мова заходить про долю майбутніх поколінь.

Владислав Ковальчук

Теги
Персона
Андрей Билецкий Барак Обама Батя Денис Полищук Джон Керри Эдуард Юрченко Игорь Олегович Кадыров Клименко Ленин Ляшко Меркель Олег Петренко Александр Маслак Порошенко Пушилин Путин Савченко Шеремет Станислав Краснов Стрелков Владислав Сурков Захарченко
Тематические
архитектура беженцы братья наши меньшие депутаты феминизм Иду на Вы книги культура метро мусульмане Наука прогресс Годовщина освобождения Мариуполя самосуд совок турнир Выборы
АТО
АТО ДНР фронт ЛДНР ЛНР Оккупация сепаратизм спецназ Светлодарская дуга терроризм
Геотеги
Нидерланды Австрия Беларусь Британия Дания Финляндия Франция Француз Голландия Италия Канада Казахстан Молдова Москва Германия Париж Польша РФ Россия Швеция Швейцария США Стамбул Турция Украина Европа Евросоюз
Организация
итоги года Айдар Азов беркут ГК Азов Джура ИГИЛ КМДА ЛГБТ НАТО ОБСЕ ООН ОПЕК ПАСЕ Північний Корпус Полк АЗОВ СБУ Східний Корпус Лагерь Азовец Украинский выбор ЮНЕСКО ВСУ
Спорт
футбол Сильная Нация
Украина
Авдеевка Бахмут Бердянск Черкаси Чернигов Черновцы Днепр Донбасс Донецк Харьков Херсон Хортица Ивано Франковск Киев Киевщина Коблево Конотоп Краматорск Крименчуг Крым Львов Макеевка Марьинка Мариуполь Мелитополь Николаев Одесса Полтава Ровно Широкино Славянск Винница Закарпатье Запорожье
Павшие герои
Амброс Береза Сиф Дюс Ратибор Светляк
СМИ
A-Radio