19.04.2021, 08:45
Світ Україна Війна Новини Азову Відео Заходи ЦК Азов Про Азов ЗМІ про нас Національний корпус Статті
Архів
22:12 11.11.2017

У Харкові відбувся масштабний турнір з греплінгу, організований Національним Корпусом

11 листопада, в одній з кращих спортивних залів Харкова, залі бойових мистецтв Спортивного Корпусу, відбувся традиційний Відкритий чемпіонат Харкова з греплінгу, організований місцевим осередком Національного Корпусу.

З'ясувати, хто кращий, зібралось близько 100 борців, спортсменів з нашого міста та гостей з інших областей, які представляли 15 клубів. Крім аматорів та професіональних греплерів, в змаганнях взяли участь 12 бійців полку АЗОВ та представник роти «Східного Корпусу».

Традиційно, цей чемпіонат відбувся без стартових внесків. Завдяки підтримці та призам від Національного Корпусу, змагання з греплінгу такого рівня – єдині в Харкові, де спортсмени можуть взяти участь безкоштовно.

Підсумки змагань та список переможців:

Діти віком до 14. До 40 кг.
1. Сльота («Дербі» Люботин)
2. Худяков («Дербі» Люботин)

Юніори віком до 16. До 47 кг.
1. Капустін Харків Топ Тім)
2. Шаманов Харків Топ Тім)
3. Шевченко (Центуріон)

Юніори віком до 16. До 60 кг.
1. Мінайлов (Йод Тим)
2. Скляр («Дербі» Люботин)
3. Куценко (Спортивний Корпус)

Юніори віком до 16. До 66 кг.
1. Безверхий
2. Донець (ДЮСШ-2)
3. Піцик (Авангард Дніпро

Молодь віком до 18. До 61 кг.
1. Шляхов (Йод Тим)
2. Мєркулов
3. Пухтинов (Авангард Дніпро

Молодь віком до 18. До 66 кг.
1. Грішин («Дербі» Люботин)
2. Федорчук (Авангард Дніпро
3. Чубко Харків Топ Тім)

Молодь віком до 18. До 70 кг.
1. Гарбузюк (Центуріон)
2. Растворцев (Центуріон)
3. Сімуков (Авангард Дніпро

Молодь віком до 18. До 84 кг.
1. Прес (ВП)
2. Середенко Харків Топ Тім)
3. Левченко («Дербі» Люботин)

Молодь віком до 18. 84+ кг.
1. Трифонов Харків Топ Тім)
2. Волонець (ХНУПС)
3. Пилипчук («Дербі» Люботин)

Дорослі:
До 61 кг.
1. Бровко («Дербі» Люботин)
2. Мойсеєнко Харків Топ Тим)
3. Фількин (ХНУПС)

До 66 кг.
1. Бондарь Харків Топ Тім)
2. Мозоль Харків Топ Тім)
3. Гайдук (ОЗСП АЗОВ

До 70 кг.
1. Гайдар (ОЗСП АЗОВ
2. Зеленюк (Пиратс Ролинг)
3. Солодовник (Спортивний Корпус)

До 77 кг.
1. Шевченко (Арена)
2. Казаков (Центуріон)
3. Дакало (ХНУПС)

До 84 кг.
1. Ткалич (ОЗСП АЗОВ
2. Роенко (Пиратс Ролинг)
3. Шульга (Центуріон)

До 91 кг.
1. Соловйов (Авангард Дніпро
2. Болюх (Центуріон)
3. Піскун (ОЗСП АЗОВ

91+ кг.
1. Зюзін (Спортивний Корпус)
2. Самойлов (ОЗСП АЗОВ

Вітаємо переможців та дякуємо усім причетним за участь!

Теги
Персона
Андрій Білецький Барак Обама Батя Денис Поліщук Джон Керрі Едуард Юрченко Ігор Олегович Кадиров Клименко Ленін Ляшко Меркель Олег Петренко Олександр Маслак Порошенко Пушилін Путін Савченко Шеремет Станіслав Краснов Стрєлков Владислав Сурков Захарченко
Тематичні
архітектура біженці брати наши менші депутати фемінізм Іду на Ви книги культура метро мусульмани Наука прогрес Річниця звільнення Маріуполя самосуд совок турнір Вибори
АТО
АТО ДНР фронт ЛДНР ЛНР Окупація сепаратизм спецназ Світлодарська дуга тероризм
Геотеги
Нідерланди Австрія Білорусь Британія Данія Фінляндія Франція Француз Голандія Італія Канада Казахстан Молдова Москва Німеччина Париж Польща РФ Росія Швеція Швейцарія США Стамбул Туреччина Україна Європа Євросоюз
Організація
підсумки року Айдар Азов беркут ЦК Азов Джура ІДІЛ КМДА ЛГБТ НАТО ОБСЄ ООН ОПЕК ПАРЭ Північний Корпус Полк АЗОВ СБУ Східний Корпус Табір Азовець Український вибір ЮНЕСКО ЗСУ
Спорт
футбол Сильна Nація
Україна
Авдіївка Бахмут Бердянськ Черкассы Чернігів Чернівці Дніпро Донбас Донецьк Харків Херсон Хортиця Івано Франківськ Київ Київщина Коблево Конотоп Краматорськ Кременчуг Крим Львів Макіївка Мар'янка Маріуполь Мелітополь Миколаїв Одеса Полтава Рівне Широкине Слов'янськ Вінниця Закарпаття Запоріжжя
Загиблі бійці
Амброс Береза Cіф Дюс Ратібор Світляк
ЗМІ
A-Radio